Organisasjonen

Skaaret Landskap er en ledende landskapsentreprenør med over 60 års erfaring. Vår organisasjon består av rundt 170 dyktige medarbeidere.

Vårt team

Stein Anders Sundbye

Daglig leder

Tlf: 901 05 718
E-post: stein@skaaret.no

Haakon Skaaret

Avdelingsleder Anlegg

Tlf: 911 05 747
E-post: haakon@skaaret.no

Tor Petter Enger

Prosjektleder Anlegg

Tlf: 911 05 725
E-post: torpetter@skaaret.no

Lars Mortensen

Driftsleder Rammeavtaler

Tlf: 911 05 720
E-post: mortensen@skaaret.no

Patryk Chesy

Driftsleder vedlikehold

Tlf: 911 05 798
E-post: patryk@skaaret.no

Vaar Havnelid

HR-ansvarlig

Tlf: 996 92 608
E-post: vaar@skaaret.no

Tom Nøkleby

Driftsleder Sand og jord

Tlf: 911 35 580
E-post: tom@skaaret.no

Hølje Folsland

CFO

Tlf: 948 69 973
E-post: Holje@skaaret.no

Øystein Lønberg

Prosjektleder idrettsanlegg Bane og Entreprenørservice

Tlf: 916 22 150
E-post: lonberg@beservice.no

Mads Thers

Prosjektleder golfanlegg

Tlf: 457 64 609
E-post: mads.thers@skaaret.no

Roar Soot

Fag- og lærlingansvarlig

Tlf: 901 05 704
E-post: roar.soot@skaaret.no